Offre de fret

Kariyer

LOGISTICS. INNOVATION. CARE.

İnsanları, ürünleri, hizmetleri sorunsuz bir şekilde birbirine bağlama hedefinde olan bir lojistik şirketi olarak çalışanlarımızın güçlenmesine ve işletmelerin büyümesine katkıda bulunuyoruz.
Yenilikçi çözümler sunarak sınırlar ve kıtalar arasında kesintisiz ürün ve hizmet akışını yönlendiriyoruz.

DEĞERLERİMİZİ DNA’mızda YAŞATIYORUZ!

Çalışanlarımızı dinliyoruz. Her yıl düzenlenen Organizasyonel Sağlık Anketi sonuçlarını dikkate alarak İnsan Kaynakları stratejilerimizi belirliyoruz. Vizyonumuzda da bahsettiğimiz gibi çalışanların ilk tercihi olan lojistik firması olmayı hedefliyoruz.

Bu amaçla İnsan Kaynakları uygulamalarındaki her türlü yenilik ve dönüşümü «DNA» markası ile hayata geçiriyoruz.

YETENEK KAZANIMI

Boltas’ta bireylerin;
 • Boltas’ın kültürüne samimiyetle uyum sağlayan, paydaşlarının güvenini dürüstlük ve bütünlükle, sözleri ve eylemleri arasındaki tutarlılıkla kazanan,
 • Müşterilerinin beklentilerini ve işinin mükemmellik standartlarını aşmak için zorlu hedefler belirleyip şirketin geleceğine tutkuyla hizmet eden,
 • Belirlenen hedeflere ulaşmak için ekipler ile birlik içinde çalışan,
 • Sıra dışı düşüncelerini ve yenilikçi bakış açısını işinin her aşamasına yansıtan,
 • Kendisinin, ekibinin ve tüm paydaşlarının dile getirilmeyen duygularını, ihtiyaçlarını, endişelerini anlamak için özen gösteren,
yetenekler olarak en uygun pozisyona yerleştirilmesine dikkat etmekteyiz. İşe alımda pozisyon bazında envanter ve/veya değerlendirme merkezi uygulamaları ile doğru işe doğru kişinin yerleşmesini sağlıyoruz. Boltas ailesinde benim de yerim olmalı diyorsan iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

BOLTAS’TA KARİYER PLANLAMASI

Boltas’ta global olarak sürdürülebilir başarıyı hedefleyen, yenilikçi ve birlikte öğrenen kurum kültürünü yaygınlaştıran, lojistik sektöründe en iyi insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren ve tüm paydaşlarına değer katan bir insan kaynakları politikası uygulamayı amaçlıyoruz. Boltas yedekleme planları kapsamında oluşturduğumuz yetenek havuzu sayesinde, çalışanlarımızın kendilerini ve Boltas’ı ileriye taşımak için ihtiyaç duyacağı gelişim imkânlarını sunuyoruz.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Boltas’ta objektif kriterlere dayanan bir performans ölçme ve değerlendirme sistemi kullanıyoruz. Şirket hedeflerine ulaşılmasını sağlayacak yol haritasını, yönetici ve çalışanlarımızla birlikte belirliyoruz. Yıl içindeki ara değerlendirmeler ile bu hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz.

EĞİTİM VE GELİŞTİRME

Eğitim ihtiyaç analizleri ile çizilen yol haritalarımız, sürekli gelişimi destekleyen bir eğitim ve gelişim sürecimiz bulunmaktadır. Boltas Akademi’de, pozisyonlara özel sunduğumuz dijital eğitimlerle her çalışanımız kendini geliştirme imkânına sahiptir.

DİJİTAL İNSAN KAYNAKLARI

Değer yaratan insan kaynakları uygulamalarını, mobil ve web üzerinden erişilebilen, “DNA” adını verdiğimiz dijital platform üzerinden yönetiyoruz. Bu Uygulama üzerinden;

 • Organizasyonel Duyuru ve Bilgilendirmeler
 • İşe Başlama Oryantasyonu
 • Eğitim ve Gelişim Uygulamaları
 • Performans Değerlendirme
 • Fikir ve Geri Bildirim Paylaşımı
 • Takdir ve Teşekkür Paylaşımı

süreçlerine erişim imkânı sağlıyoruz.